DAVID GARRETT :: Poland  ::  DG PL :: POLSKI SERWIS INFORMACYJNY
Menu
NEWS
DAVID
DYSKOGRAFIA
DVD
TRASA KONCERTOWA
MULTIMEDIA
FILMY
KATEGORIE NEWSÓW
KONTAKT
ZAREKLAMUJ NAS
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
David Garrett Official

Stats

Strona: David Garrett Polska
Webmiss: Justine
Online : 30-07-2012
Layout: Version 2
Designed By: Justine


Zalecane jest przeglądanie strony za pomocą przeglądarki Mozilla Firefox - w innych przeglądarkach strona może być wyświetlana nieprawidłowo. Dziękuje!
Top Affiliates


Chcesz się tutaj znaleźć
napisz
@
e-sklep
Ogłoszenie!!First of all I want to thank all my fans all over the world.Without your support,love and appreciation for great music I could not do what I love doing.You are the source of inspiration in my never-ending search for wonderful music.
David Garrett ponownie w Polsce w 2017 roku!
NewsyChoć echa jego spektakularnego występu w Polsce jeszcze nie wybrzmiały, David Garrett ogłosił właśnie trzy dodatkowe koncerty w naszym kraju. Artysta zagra w Krakowie, Warszawie i Gdańsku w październiku 2017 roku, w ramach trasy Explosive - Live.
David Garrett po raz pierwszy wystąpił przed polską publicznością w grudniu 2016 roku. W łódzkiej hali Atlas Arena powitało go sześć tysięcy rozentuzjazmowanych fanów. A teraz do nas wraca aż z trzema koncertami.
W ramach promocji płyty "Explosive" David Garrett wystąpi:

25 października - Kraków, Tauron Arena
26 października - Warszawa, Torwar
27 października - Gdańsk, Ergo Arena

Dodane przez Justine dnia styczeń 20 2017 00:00:000 Komentarzy ˇ 78 Czytań - Drukuj
Wywiad z Franckiem van der Heijdenem - Grudzień 2016" -
Newsy


Przedstawiamy wam rozmowę z dyrektorem artystycznym, aranżerem, kompozytorem, gitarzystą Davida Garretta .DGPL: My, fani z Polski, zaczynamy poznawać zespół Davida Garretta. Pomaga nam internet, ale nawet tam nie ma wielu informacji o Tobie. Wiemy, że jesteś gitarzystą, kompozytorem, aranżerem,dyrygentem i aktorem... może zacznijmy od twojej przygody z aktorstwem.
Zagrałeś epizod w filmie „Paganini: The Devil's Violinist”. Kim chciałeś być jako dziecko –muzykiem, strażakiem, a może aktorem?

FRANCK: Wreszcie znalazłem czas, żeby odpowiedzieć na pytania... Ostatnie 2 miesiące to był zwariowany okres... Jako bardzo mały chłopiec chciałem obsługiwać koparkę... nie pytajcie dlaczego. Potem obsesyjnie interesowałem się drugą wojną światową i chciałem być żołnierzem, ale także wynalazcą. Później odkryłem w sobie pasję do sztuki. Chciałem być także aktorem, byłem zdecydowany pójść do szkoły filmowej. Już w wieku 10 lat biegałem z 8mm kamerą i kręciłem co się dało. Potem w wieku 14 lat przez przypadek zacząłem grać na gitarze basowej i od tego momentu wszystko potoczyło się bardzo szybko. Założyłem pierwszy zespół i zacząłem grać na gitarze, bo chciałem dawać wskazówki dwóm gitarzystom jak grać piosenki. Po krótkim czasie zacząłem grać lepiej niż oni i tak powoli odchodziłem od moich filmów w kierunku muzyki. Po dwóch latach rozpocząłem naukę w konserwatorium.

DGPL: Epizod w filmie to była Twoja pierwsza rola?

FRANCK: To nie było nic poważnego, ale kiedyś, jeszcze w szkole, z przyjaciółmi występowaliśmy na scenie, robiliśmy show. Głównie chodziło o to, żeby rozbawić kolegów. Lubiłem komedie i lubię je do dziś.

DGPL: Twój Tata był nauczycielem muzyki. Czy to miało duży wpływ na Twoją drogę muzyczną?

FRANCK: Tak i nie. Oczywiście dorastałem w muzycznym środowisku. Mój Tata grał na wszystkich instrumentach strunowych, skrzypcach, gitarze, klawiszach i wszystkie te instrumenty były w naszym domu. Jako dziecko miałem lekcje muzyki, fortepianu ale nie byłem tym zbyt zainteresowany. Nie lubiłem lekcji fortepianu i kiedy miałem około ośmiu lat powiedziałem Tacie, że wolałbym grać na gitarze. Mój Tato odpowiedział, że skoro nie mam wytrwałości, żeby się uczyć
gry na fortepianie, to nie mogę się przerzucić na gitarę.
Później, kiedy nauczyłem się grać na gitarze i jako 14-latek zdecydowałem się podjąć naukę w szkole muzycznej Tata powiedział: „och nie, nie rób tego, wszystkie kanały w Holandii można by wypełnić gitarzystami”... a więc tak z grubsza – nie wspierał mnie. Ale oczywiście gdy tylko miałem jakieś wątpliwości, pytania z teorii muzyki, mogłem się do niego zwrócić.
Kiedy później zacząłem odnosić sukcesy był bardzo dumny, ale nigdy wprost mi tego nie powiedział.

DGPL: Wybrałeś gitarę elektryczną, dlaczego? Co mocniej czujesz w duszy – ducha rocka i heavy metalu, czy może coś innego?

FRANCK: Moje upodobania muzyczne są bardzo rozległe. Kocham prawie każdy rodzaj muzyki. Gdy zaczynałem, chciałem grać jazz, studiowałem także to. Stopniowo nauczyłem się wielu stylów i tak
naprawdę nie mam ulubionego. W mojej pracy aranżera i kompozytora, którą wykonuję częściej, niż gram, pracuję z niemal każdym stylem od klasyki do gotyckiego rocka i wszystkim pomiędzy. Lubię to, bo to się nigdy nie nudzi.

DGPL: Frank, grasz na gitarze, to już wiemy, także na fortepianie, dyrygujesz – oczywiście, a na jakich jeszcze instrumentach grasz?

FRANCK: Gram na gitarze basowej i także trochę na perkusji. Jak już wcześniej mówiłem, już tak często nie grywam ponieważ cały czas piszę i zajmuję się produkcją. Żałuję, ponieważ uwielbiam występować ale po prostu nie znajduję na to czasu przy całej tej pracy, którą wykonuję siedząc przy komputerze. Dawniej byłem wirtuozem w grze na gitarze, ale umiejętności techniczne zanikają jeśli ich nie utrwalasz poprzez codzienne ćwiczenie.

DGPL: Czy masz muzycznego guru? Kto to jest?

FRANCK: Mam kilku muzycznych bohaterów. Jeśli chodzi o gitarę, to zdecydowanie Steve Lukather z Toto. Pracowałem z nim w 2003r., to było wspaniałe doświadczenie. Kompozytor John Williams także jest dla mnie wspaniałym przykładem.
W innych dziedzinach nie mam guru, po prostu doceniam
wielkie talenty, które tworzą piękną muzykę.

DGPL: Czym jest dla Ciebie komponowanie? Wewnętrzną potrzebą aby wyrazić emocje, czy pracą, którą wykonujesz? Skąd czerpiesz inspirację?

FRANCK: Lubię tworzyć i mam żywą wyobraźnię. O dziwo, moja wizualna strona jest chyba lepsza niż słuchowa, kiedy komponuję używam obrazów i próbuję je przetłumaczyć na dźwięki. Może źle wybrałem zawód i powinienem pójść do szkoły filmowej, ale teraz moją największą pasją jest połączenie tych dwóch rzeczy i dlatego bardzo chciałbym pisać muzykę filmową. Komponowanie jest wyrażaniem emocji ale czasami bywa też po prostu pracą. Więc inspiracja może przyjść naprawdę z czegokolwiek.

DGPL: Co z Twoją własną płytą, pracujesz teraz nad czymś, masz z tym związane jakieś plany?

FRANCK: Haha, to straszne, zacząłem pracę nad płytą w 1999 r. Nigdy nie byłem zadowolony z efektów, ale kilka lat temu dałem ten materiał przyjacielowi, który zajął się jego mixowaniem i teraz jest gotowy do wydania. Planuję wydać płytę w 2017r. Było wiele powodów, dla których nie zrobiłem tego wcześniej. Po pierwsze trudno znaleźć wytwórnię, ale w dzisiejszych czasach nie jest to niezbędne. Po drugie zawsze miałem wątpliwości co do pracy solo jako artysta, robienia tych wszystkich promocji, koncertów, zawsze byłem zbyt zajęty pracą dla innych. Nie wyobrażacie sobie jaką pracę wykonałem przez ostatnie 21 lat, to wspaniałe, ale minusem tego jest to, że nie miałem możliwości pracy nad moją własną muzyką. Ale teraz skupię się na tej płycie. Prawdopodobnie wydam ją tylko w internecie i nie wydaje mi się, żebym zrobił jakąś trasę czy promocję.

DGPL: Kiedy słyszysz utwór od razu wiesz jak będzie wyglądała aranżacja?

FRANCK: W większości przypadków- tak.

DGPL: O czym marzysz w życiu zawodowym?

FRANCK: O pisaniu muzyki filmowej

DGPL: Jak się relaksujesz... muzyka, film... czy może dolce far niente, słodkie nieróbstwo?

FRANCK: Nie mam zbyt wiele czasu na odpoczynek ale ostatnio sporo ćwiczę, co pomaga mi się zrelaksować. Lubię filmy i chciałbym się zająć fotografowaniem i filmowaniem.

DGPL: Co robisz, żeby się odprężyć?

FRANCK: Lubię się spotkać z przyjaciółmi i robię inne rzeczy, o których nie mogę wam powiedzieć haha

DGPL: Masz jakieś przesądy jeśli chodzi o występy na scenie?

FRANCK: Nie. Już się też nie denerwuję. Kiedy byłem młody denerwowałem się, ale teraz zawsze jestem zrelaksowany bez względu na to przed iloma ludźmi stoję. Najliczniejsza publiczność, dla której grałem, to 650 000 ludzi pod wieżą Eiffla i 10 milionów przed telewizorami podczas święta narodowego w 2008 r. w Paryżu. No może ceremonia zamknięcia mistrzostw UEFA w tym roku miała więcej widzów, ale ja tylko dyrygowałem...

DGPL: Co Cię irytuje? Sytuacje, ludzie... tylko proszę nie mów, że niemądre pytania od Twoich fanów ;)

FRANCK: Ludzie, którzy nie wykonują dobrze swojej pracy. Na przykład mieliśmy wielu dźwiękowców, którzy poważnie nawalali. To mnie bardziej niż irytuje... a ogólnie denerwuje mnie niesprawiedliwość.

DGPL: Ennio Morricone zdobył pierwszego Oscara w wieku 80-u lat. Marzysz o takiej nagrodzie? Masz jeszcze dużo czasu do 80-tych urodzin...

FRANCK: Jeśli mi zdrowie pozwoli dotrwać do 80-tki... oczywiście chciałbym zdobyć nagrodę. Każda nagroda jest przejawem uznania wobec pracy, którą się wykonuje. Dotychczas nie doświadczyłem jeszcze wiele publicznego uznania. Wszystkie nagrody otrzymują zawsze artyści lub producenci, z którymi pracuję. Na razie nie dostałem jeszcze żadnej osobistej nagrody.

DGPL: Jak byś opisał Franka van der Heijdena jako artystę? Jesteś typem spokojnego i wyciszonego czy szalonego artysty?

FRANCK: Myślę, że publiczność widzi mnie jako cichą, nieśmiałą osobę, zawsze w tle. Ale w mojej głowie dzieje się aż za wiele zwariowanych rzeczy.

DGPL: Rozmowa z Tobą jest bardzo ciekawa, mamy jeszcze wiele pytań, możemy teraz porozmawiać o pracy z Davidem i panami z bandu? Wiemy, że Ty i David spotkaliście się przy okazji Night of the Proms. Czy przedtem słyszałeś o nim?

FRANCK: Nie, po raz pierwszy usłyszałem o nim w 2002r.

DGPL: Kto zaproponował współpracę? David czy Ty?

FRANCK: David zadzwonił do mnie po Proms żeby spróbować zrobić jakieś demo. Nigdy nie grał innego materiału niż muzyka klasyczna i w 2002r. zaczęliśmy eksperymentować z przeróżnymi gatunkami, od heavy metalu do house.

DGPL: Jesteś dyrektorem muzycznym Davida... czy to znaczy, że jesteś szefem?

FRANCK: Jestem szefem jeśli chodzi o treści muzyczne. Nie jestem apodyktycznym typem ale jestem dobry w czuwaniu nad całością, dążeniu do tego, żeby to co powinno być zrobione zostało zrobione.Dyrektor muzyczny nie zajmuje się tylko muzyką, ale także organizacją. Planuje próby, komunikuje się z technikami itd...

DGPL: Twoje kompozycje z ostatniego albumu Davida zostały stworzone specjalnie na tę płytę czy napisałeś je wcześniej i czekały na właściwy czas i właściwego artystę?

FRANCK: Specjalnie dla Davida napisałem „Explosive” i „Furious”.„Midnight Waltz” jest dużo starszy, to melodia która przyszła mi do głowy pod prysznicem. W tym czasie współtworzyłem piosenki dla włoskiego artysty a kiedy jestem w trakcie takiego procesu mój umysł się nie zatrzymuje, walc był jednym z takich utworów, który pojawił się znikąd.

DGPL: Wszyscy (z bandu) pochodzicie z różnych części świata... jak to się dzieje, że tworzycie taki dobry team? Znaliście się wcześniej?

FRANCK: Chłopaki z USA zostali zwerbowani w 2009r., kiedy David planował tam dużą trasę promocyjną. W tym czasie pracowaliśmy z zespołem z Wielkiej Brytanii, ale niewygodne było latać tam i z powrotem. David zdecydował, że w trasie w 2010r. w Europie wezmą udział muzycy z Ameryki.

DGPL: Band wydaje się być bardzo harmonijnym zespołem. Kto jest tym, który mówi:”ok, panowie,spokojnie...” a kto jest „explosive”?

FRANCK: Każdy z nas pełni swoją rolę, jest 5 różnych charakterów które dobrze współpracują. Nikt z nas nie jest bardzo „explosive”. Myślę, że wszyscy są na tyle mądrzy i spokojni, żeby zachować harmonię podczas długotrwałych tras. W trasie dyscyplina jest bardzo ważna. To irytujące, jeśli ktoś zawsze się spóźnia na autobus albo cały czas narzeka.

DGPL: Spróbuj proszę opisać każdego z was tylko jednym słowem... David jest... John jest... itd

FRANCK: Trudne zadanie. Spróbuję na to odpowiedzieć przy pomocy teorii ról grupowych. Jeśli chcecie się dowiedzieć o tym czegoś więcej, poczytajcie tutaj:
WEJDŹ
.To teoria profesora Belbina, która mówi o różnych charakterach w grupie. Opierając się na tej teorii przełożyliśmy te role z Richardem de Hoop na instrumenty. Powiem tak:

David: bębny
John: fortepian/skrzypce
Jeff Lipstein: trąbka/gitara
Jeff Allen: bas/bębny
Marcus: skrzypce/harfa/waltornia
Ja: gitara/fortepian i wszystko inne po trochu

DGPL: Wszyscy marzymy o tym, żeby robić to, co lubimy z fajnymi ludźmi... Czy znalazłeś pracę swoich marzeń? Znasz powiedzenie: Wybierz pracę, którą kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia w twoim życiu... czy robisz to, co kochasz?

FRANCK: Mam bardzo dobrą pracę, miałem szczęście w wielu sprawach. Ale to było też mnóstwo ciężkiej pracy. Można to porównać do sportowców, kochają to, co robią, ale muszą pracować niezwykle ciężko żeby osiągnąć to, na czym im zależy.

DGPL: To czas Bożego Narodzenia. Jak je spędzasz, co lubisz robić najbardziej podczas Świąt?

FRANCK: Szczerze... nie lubię Świąt i okresu świątecznego, wydaje mi się nudny z tymi wszystkimi obowiązkowymi rodzinnymi obiadami. Wolę spędzać czas z rodziną wtedy, kiedy chcę, a nie dlatego, że na planecie wynaleziono Święta. Więc spędzam Boże Narodzenie z rodziną, a przez resztę tego okresu zwykle sprzątam swoje studio i robię nudną papierkową robotę związaną z
końcem roku. Niezbyt romantycznie...

DGPL: Na koniec – po pierwsze dziękujemy bardzo tę możliwość rozmowy z Tobą, była niezwykła. Po drugie – czy mógłbyś pozdrowić polskich fanów i życzyć im wesołych Świąt?

FRANCK: Pomimo tego, że jest tak późno i dopiero teraz zdążyłem odpowiedzieć na pytania życzę wszystkim szczęśliwych Świąt i szczęśliwego nowego roku.
Pytania przygotowały i zadały : Agata Brzeźniak , Gaia Grażyna, Ula Senderska i Wiola Janoschek. Dziękujemy.

Dodane przez Justine dnia styczeń 06 2017 12:54:550 Komentarzy ˇ 95 Czytań - Drukuj
Podsumowanie koncertu w Łodzi
Filmy Emocje koncertowe wciąż jeszcze nie opadły. Koncert Davida był największym wydarzeniem tego roku, i napewno pozostanie w naszej i jego pamięci na długo.

Czas na małe podsumowanie tego co działo się w łódzkiej Atlas Arenie w ubiegłą sobotę.
Filmików ,zdjęć jest cała masa.Jednak udostępnimy tylko kilka filmików wideo , choć zupełnie nie oddają tego jak to brzmiało i wyglądało na żywo. Myślę,że Ci co byli się zgodzą z tym stwierdzeniem. A więc..

David rozpoczął koncert słowami "Dobry wieczór Łódź" . Co jakiś czas po zakończeniu utworu mówił w naszym ojczystym języku "Dziękuje" .Przechadzał się także wśród nas kilkakrotnie .
A publiczność zgotowała mu prócz owacji na stojąco także "100 lat" czym zaskoczyliśmy Davida i resztę zespołu.
David w rekompensacie powiedział : "Polska umie się bawić , to jest zupełnie inne doświadczenie, nigdy wcześniej tego nie widziałem . Ludzie się tutaj bawią, wstają, tańczą,śpiewają ,klaskają i piszczą . Doceniam to bardzo. Napewno tutaj wrócę"


Killing in the name of
Viva La Vida


Lose Yourself


Live and Let Die


Vivaldi i Vaya Con Dios

Purple RainAdventure Island
One Moment in Time
Dodane przez Justine dnia grudzień 18 2016 01:52:380 Komentarzy ˇ 97 Czytań - Drukuj
Niezbędnik koncertowy - Prestige MJM
Newsy Organizator koncertu Davida w Łodzi ogłosił niedawno zbiór informacji praktyczno-organizacyjnych dotyczących koncertu Davida.
Przeczytajcie je dokładnie, by wszystko było wiadomo nim wybierzecie się do Łodzi.Otwarcie bram

Otwarcie bram hali Atlas Arena nastąpi w dniu koncertu o godzinie 19.00. Początek koncertu został zaplanowany na godzinę 20.30.

Parkingi przy hali

Parking przed halą jest w stanie pomieścić ok. 300 aut i jest płatny 30 zł. Dodatkowe parkingi w pobliżu hali: parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, parking przy pętli autobusów (skrzyżowanie al. Włókniarzy/ul. Karolewskiej), ogrodzony parking przy „starych kasach” PKP na al. Unii Lubelskiej, parking przed aquaparkiem FALA, zatoka na al. Unii Lubelskiej (od stadionu do Konstantynowskiej), miejsca parkingowe na al. Unii Lubelskiej (od „starych kas” PKP do ul. Konstantynowskiej) (autokary), miejsca parkingowe na al. Unii Lubelskiej (od ul. Konstantynowskiej do ul. Srebrzyńskiej).

Dojazd

Dogodna lokalizacja Atlas Areny Łódź pozwala na szybki dojazd do hali komunikacją miejską: autobusy nr 6, 50, 52, 80, 80A, 86, 97, 98, 98A, 98B, 99, 99A, Z10 oraz tramwaje nr 8, 12, 14. Hala jest oddalona o około 3,5 km od Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta oraz o około 200 m od Dworca PKP Łódź Kaliska.

Zakup biletów w dniu koncertu

Będzie możliwość zakupienia biletów w hali Atlas Arena w dniu koncertu, w wyznaczonym punkcie, przy wejściu numer 1, od godziny 12:00. Ponadto bilety niemal do ostatniej chwili będzie można kupować za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju.

Osoby niepełnosprawne

Miejsca dla niepełnosprawnych w Atlas Arenie znajdują się naprzeciwko sceny, na promenadzie nad trybunami A oraz U. Wejście dla osób niepełnosprawnych to wejście nr 1.
W sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych należy kontaktować się z organizatorem na adres: m.wojtasik@imprezyprestige.com.

Gastronomia na koncercie

Podczas koncertu będą uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty będą zlokalizowane przy wejściach na halę.

Palenie papierosów na koncercie

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu (za sektorem W-A). Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych, sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne


Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkich aparatów fotograficznych, selfie stick'ów, tabletów, polaroidów, kamerek gopro oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. W przypadku nie respektowania zasad management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów.

Punkty medyczne

Podczas trwania koncertu Davida Garretta w hali Atlas Arena będą czynne punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na parterze pomiędzy sektorem U i A. Usługi świadczyć będą także dodatkowe punkty mobilne.

Bankomaty

W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena Łódź znajdują się bankomaty sieci BZWBK (Al. Unii Lubelskiej 3), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5), Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49) oraz PKO Bank Polski (ul. Bratysławska 6A).

Szatnia

W dniu koncertu szatnia będzie odpłatna - 2 zł/os. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności.

Gadżety

Podczas koncertu Davida Garretta będą dostępne gadżety artysty, sygnowane marką trasy „Explosive”. Forma płatności za pamiątki to gotówka lub karta.


źródło

Teraz już wszystko wiadomo!!


Dodane przez Justine dnia grudzień 03 2016 19:29:432 Komentarzy ˇ 108 Czytań - Drukuj
Polska to Wieniawski - Wywiad dla ANGORY
Newsy


W najnowszej ANGORZE pojawił się wywiad z Davidem Garrettem pt "Polska to Wieniawski".
Koszt tygodnika to 4 zł. Zapraszamy.


Edit : Mamy dla was skan ;)
PRZECZYTAJ

Dodane przez Justine dnia grudzień 03 2016 19:25:560 Komentarzy ˇ 157 Czytań - Drukuj
Koncert Davida na TVP 2
Newsy

Koncert Davida Garretta w TVP2 tuż przed występem w Polsce!
Niezwykłe widowisko muzyczne z udziałem Davida Garretta, zatytułowane "Rock
Symphonies - Live On The Summer Night", już 27 listopada zagości na ekranach TVP2.
Zapierającą dech w piersiach produkcję z udziałem uwielbianego przez publiczność skrzypka będzie można zobaczyć o godz. 22.10. A to zaledwie przedsmak koncertu wirtuoza, który już 10 grudnia odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie!


Rock Symphonies - Live On The Summer Night to zapis wyjątkowego koncertu, jaki odbył się latem 2010 roku, w słynnej berlińskiej arenie Wuhlheide. David Garrett, w akompaniamencie towarzyszących mu muzyków, wykonał tego wieczoru m.in. takie hity światowej muzyki jak: "Live And Let Die", "Smells Like Teen Spirit", "Smooth
Criminal" czy "I'll Stand By You". Ze sceny wybrzmiało również wiele cenionych kompozycji muzyki poważnej, w tym m.in. "Serenada" Franza Schuberta oraz "Lato" z "Czterech Pór Roku" Antonio Vivaldiego. Te spektakularne wykonania znanych standardów muzyki klasycznej i niepowtarzalne aranżacje współczesnych hitów muzyki popularnej i filmowej już w najbliższą niedzielę, po raz pierwszy w historii, zagoszczą w Programie 2 Telewizji Polskiej. Emisja koncertu ma związek z ogromnym zainteresowaniem koncertem wirtuoza, jaki już 10 grudnia odbędzie się w Łodzi.

- Pierwsza wizyta Davida Garretta w Polsce już teraz wzbudza ogromne emocje wśród licznych polskich fanów wirtuoza. To właśnie dlatego władze TVP2 zdecydowały się na zagwarantowanie wszystkim miłośnikom twórczości skrzypka swoistego przedsmaku tego, co już 10 grudnia zobaczymy w łódzkiej Atlas Arenie –komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.


David Garrett to niemiecko-amerykański skrzypek, bijący rekordy popularności wśród fanów muzyki na całym świecie. Wirtuoz sprzedał dotychczas ponad milion płyt, docierając na szczyty list przebojów w Azji, Europie i USA, a także zdobywając liczne Złote oraz Platynowe Płyty. Łódzki koncert odbędzie się w ramach trasy „Explosive Live Tour”, promującej najnowszy album artysty. Wydawnictwo to wybuchowa mieszanka coverów największych przebojów muzyki klasycznej, pop a
także własnych kompozycji skrzypka. Łącząc wirtuozerię muzyka klasycznego z
elektronicznymi dźwiękami Garrett przekształcił największe przeboje takich twórców, jak Ed Sheeran, Eminem, David Guetta, czy Metallica w pełne witalności i emocji kompozycje instrumentalne.

Koncert "Rock Symphonies - Live On The Summer Night" zostanie wyemitowany w
najbliższą niedzielę, 27 listopada na antenie TVP2 o godz. 22.10.

A już 10 grudnia David Garrett wystąpi na żywo w łódzkiej hali Atlas Arena. Wejściówki można cały czas nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Dodane przez Justine dnia listopad 23 2016 23:44:320 Komentarzy ˇ 158 Czytań - Drukuj
Koncert w Łodzi - oficjalalny spot promocyjny
Filmy Jakiś czas temu Prestige MJM udostępniło spot promujący koncert w Łodzi. Jednak dziś dopiero pojawił się na ich koncie na Youtube. Zobaczcie zwiastun koncertu w Łodzi.


Dodane przez Justine dnia listopad 20 2016 20:57:190 Komentarzy ˇ 188 Czytań - Drukuj
Recital w w Meksyku w 2017 roku!
Newsy David wraz z wieloletnim przyjacielem Julienem Quentinem zapraszają w przyszłym roku koncerty do Meksyku .

Daty koncertów :
07 luty 2017
08 luty 2017
10 luty 2017
11 luty 2017
13 luty 2017

Panowie zagrają utwory : Francka / Wieniawskiego / Sarasate / Kreislera
Sprzedaż biletów rozpoczyna się 24 i 25 listopada.Dodane przez Justine dnia listopad 19 2016 18:46:590 Komentarzy ˇ 160 Czytań - Drukuj
Początek trasy Explosive
Filmy 17 listopada rozpoczęła się trasa Explosive.
Pierwszy koncert odbył się w miejscowości Braunschweig . Zobaczcie kilka filmików z tego koncertu.

Killing in the name


One moment in time


Ne Nah nana


Ghostbusters


Furious


Music


Purple Rain


Explosive


Viva La Vida


Zorba Dance


They Don't Care About Us
|| zobacz||

Fix YouLet It GoYou are the inspirationLose Yourself
|| zobacz||

Dodane przez Justine dnia listopad 19 2016 18:43:540 Komentarzy ˇ 200 Czytań - Drukuj
Goldene Henne 2016
Filmy Wczoraj odbyła się gala Goldene Henne zobaczcie występ David podczas tej gali "Purple Rain" z repertuaru Prince oraz wywiaz zza kulis.Dodane przez Justine dnia październik 29 2016 08:32:110 Komentarzy ˇ 135 Czytań - Drukuj
Echo Klassik 2016
Filmy David po raz kolejny został reporterem tegorocznej gali Echo Klassik, która odbyła się 9 października 2016 roku w Berlinie.


Dodane przez Justine dnia październik 10 2016 17:19:590 Komentarzy ˇ 184 Czytań - Drukuj
Strona 1 z 37 1 2 3 4 > >>
Kalendarz występów


Palacio de Bellas Artes - Meksyk 2017
(David Garrett & Julien Quentin- Franck, Wieniawski, Sarasate & Kreisler)

7 luty 2017 - Meksyk
8 luty 2017- Meksyk
10 luty 2017- Meksyk
11 luty 2017- Meksyk
13 luty 2017- Meksyk

Explosive Tour 2016/2017


17 listopad 2016 – Braunschweig
18 listopad 2016 – Leipzig
19 listopad 2016 – Mannheim
21 listopad 2016 – Nürnberg
22 listopad 2016– Dortmund
23 listopad 2016 – Bremen
25 listopad 2016 – Hamburg
26 listopad 2016 – Berlin
27 listopad 2016 –Hannover
29 listopad 2016 –Halle/Westfalen
01 grudnia 2016 – Kolonia
02 grudnia 2016 – Munich
03 grudnia 2016 – Wiedeń
05 grudnia 2016 – Zurich
06 grudnia 2016 – Stuttgart
07 grudnia 2016 – Frankfurt
10 grudnia 2016 – Łódź (Polska)
11 grudnia 2016 – Mińsk
12 grudnia 2016 – Moskwa
14 grudnia 2016 – St. Petersburg
16 grudnia 2016 – Kiew
17 grudnia 2016 – Odessa
18 grudnia 2016 – Kiew

DRUGA CZĘŚĆ TRASY

21.04.2017- Kiel
23.04.2017- Wiedeń (Austria)
25.04.2017-Monachium
26.04.2017-Fryburg Bryzgowijski
28.04.2017- Berlin
29.04.2017- Lipsk
30.04.2017- Erfurt
14.06.2017 - Russelsheim
25.10.2017 – Kraków – Tauron Arena
26.10.2017 – Warszawa – Torwar
27.10.2017 – Gdańsk/Sopot – Ergo ArenaDyskografia
TYTUŁ : EXPLOSIVE
ROK: 09.10.2015 GER / 09.10.2015 PLTYTUŁ : TIMELESS
ROK: 24.10.2014 GER / 11.2014 PLTYTUŁ : THE EARLY YEARS
ROK: 20.07.2014 PLTYTUŁ : GARRETT vs PAGANINI
ROK: 25.10.2013
| WIĘCEJ |
Telewizja
27.11.2016 - TVP 2-(22:10) -"Rock Symphonies Live on a Summer Night" (koncert)

SoutBox
Copyright © DG PL 2012 -2013

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Red Dawn by:

382361 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie